CRGV1206F133K
MFR.Part #
CRGV1206F133K
JLCPCB Part #
C4129245
Description
-55℃~+125℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS