TLM2BDR091FTD
MFR.Part #
TLM2BDR091FTD
JLCPCB Part #
C1701390
Description
500mW 91mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS