CRGP1206F82R
MFR.Part #
CRGP1206F82R
JLCPCB Part #
C2082490
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS