RK73G2ARTTD2373C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2373C
JLCPCB Part #
C6388173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS