CRGV0805J1M2
MFR.Part #
CRGV0805J1M2
JLCPCB Part #
C4090837
Description
-55℃~+125℃ 1.2MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS