CRGV0805J6M2
MFR.Part #
CRGV0805J6M2
JLCPCB Part #
C4232913
Description
-55℃~+125℃ 125mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS