RP73D2A6R19BTG
MFR.Part #
RP73D2A6R19BTG
JLCPCB Part #
C4252842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS