CRGV0805J1M1
MFR.Part #
CRGV0805J1M1
JLCPCB Part #
C4251694
Description
-55℃~+125℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS