RQ73C1J56R2BTD
MFR.Part #
RQ73C1J56R2BTD
JLCPCB Part #
C4268034
Description
-55℃~+155℃ 150mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS