CR108874F
MFR.Part #
CR108874F
JLCPCB Part #
C4201060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS