CRGV0805F191K
MFR.Part #
CRGV0805F191K
JLCPCB Part #
C4345565
Description
-55℃~+125℃ 125mW 191kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS