CRGV0603J9M1
MFR.Part #
CRGV0603J9M1
JLCPCB Part #
C4274855
Description
-55℃~+125℃ 100mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS