CRGV0603J5M1
MFR.Part #
CRGV0603J5M1
JLCPCB Part #
C4318611
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS