CRGH0603J9M1
MFR.Part #
CRGH0603J9M1
JLCPCB Part #
C4243587
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS