RN73R1JTTD6901B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6901B50
JLCPCB Part #
C4009085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS