CRGV0603J7M5
MFR.Part #
CRGV0603J7M5
JLCPCB Part #
C4318872
Description
-55℃~+125℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS