CPF0805B47R5E
MFR.Part #
CPF0805B47R5E
JLCPCB Part #
C3961083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS