RN73R1JTTD2081B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2081B50
JLCPCB Part #
C3930507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS