CRGV0603J2M4
MFR.Part #
CRGV0603J2M4
JLCPCB Part #
C3963110
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS