CRGP2512F39R
MFR.Part #
CRGP2512F39R
JLCPCB Part #
C2075114
Description
-55℃~+155℃ 2W 39Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS