CRGV0603J2M2
MFR.Part #
CRGV0603J2M2
JLCPCB Part #
C3983159
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS