3430A3F8K2TE
MFR.Part #
3430A3F8K2TE
JLCPCB Part #
C5513073
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS