CRGV0603F698K
MFR.Part #
CRGV0603F698K
JLCPCB Part #
C4313192
Description
-55℃~+125℃ 100mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS