35228R2JT
MFR.Part #
35228R2JT
JLCPCB Part #
C2094611
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 8.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS