CRGV0603F649K
MFR.Part #
CRGV0603F649K
JLCPCB Part #
C4037601
Description
-55℃~+125℃ 100mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS