CPF0201B82R5E1
MFR.Part #
CPF0201B82R5E1
JLCPCB Part #
C4227273
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS