CRGP1210F5K6
MFR.Part #
CRGP1210F5K6
JLCPCB Part #
C4222701
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS