CRGV0603F374K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0603F374K
JLCPCB Part #
C4191010
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS