CRGH0805J24R
MFR.Part #
CRGH0805J24R
JLCPCB Part #
C3953122
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS