CRGV0603F274K
MFR.Part #
CRGV0603F274K
JLCPCB Part #
C4013944
Description
-55℃~+125℃ 100mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS