H431R6BZA
MFR.Part #
H431R6BZA
JLCPCB Part #
C1409226
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS