RP73D2A1K87BTG
MFR.Part #
RP73D2A1K87BTG
JLCPCB Part #
C4241585
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS