RA73F1J2K55BTD
MFR.Part #
RA73F1J2K55BTD
JLCPCB Part #
C6373846
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS