CRGV0603F105K
MFR.Part #
CRGV0603F105K
JLCPCB Part #
C3935134
Description
-55℃~+125℃ 100mW 105kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS