H8169RBYA
MFR.Part #
H8169RBYA
JLCPCB Part #
C1408627
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS