CRGS2512J8M2
MFR.Part #
CRGS2512J8M2
JLCPCB Part #
C4123104
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS