SR2512MK-0715KL
MFR.Part #
SR2512MK-0715KL
JLCPCB Part #
C4553087
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS