RN73C1J1K87BTG
MFR.Part #
RN73C1J1K87BTG
JLCPCB Part #
C3955547
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS