CRGS2512J82R
MFR.Part #
CRGS2512J82R
JLCPCB Part #
C1722349
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS