CRGS2512J82K
MFR.Part #
CRGS2512J82K
JLCPCB Part #
C1722912
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS