CRGP0805F120K
MFR.Part #
CRGP0805F120K
JLCPCB Part #
C4252172
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS