CRGS2512J820R
MFR.Part #
CRGS2512J820R
JLCPCB Part #
C3915408
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS