CRGS2512J6R8
MFR.Part #
CRGS2512J6R8
JLCPCB Part #
C4243298
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS