CRGH2512J6R8
MFR.Part #
CRGH2512J6R8
JLCPCB Part #
C4017872
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS