CRGP0402F560R
MFR.Part #
CRGP0402F560R
JLCPCB Part #
C2082233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50V 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS