CRGS2512J6M8
MFR.Part #
CRGS2512J6M8
JLCPCB Part #
C1722996
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount