H426K1DYA
MFR.Part #
H426K1DYA
JLCPCB Part #
C1409578
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS