CRGH2512J6M8
MFR.Part #
CRGH2512J6M8
JLCPCB Part #
C4038987
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS