CRGS2512J4R7
MFR.Part #
CRGS2512J4R7
JLCPCB Part #
C3912400
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS