CRGS2512J47R
MFR.Part #
CRGS2512J47R
JLCPCB Part #
C4058452
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS